BLM18AG102SN1D Murata Koralik ferrytowy
Symbol Micros:
DK0603S1000.0/0.400A/0.500R
Obudowa: Rys.BLM18a
Koralik ferrytowy; impedancja: 1kR; (100MHz); +-25%; 0.45A; 0.5R; SMD0603; temperatura pracy: -55÷125°C
Parametry
| Producent: | MURATA |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0603 |
| Impedancja @ 100MHz: | 1000 Ohm |
| Prąd: | 450mA |
| Rezystancja: | 0,5 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 25% |
Producent: Murata Elektronik GmbH
Symbol producenta: BLM18AG102SN1D RoHS
Obudowa dokładna: Rys.BLM18a
karta katalogowa
Stan magazynowy:
43620 szt.
| ilość szt. | 10+ | 50+ | 200+ | 1000+ | 4000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,2880 | 0,1100 | 0,0630 | 0,0458 | 0,0412 |
Producent: Murata Elektronik GmbH
Symbol producenta: BLM18AG102SN1D
Obudowa dokładna: Rys.BLM18a
Magazyn zewnętrzny:
25000 szt.
| ilość szt. | 250+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0412 |
Producent: Murata Elektronik GmbH
Symbol producenta: BLM18AG102SN1D
Obudowa dokładna: Rys.BLM18a
Magazyn zewnętrzny:
3042631 szt.
| ilość szt. | 20000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0412 |
Producent: Murata Elektronik GmbH
Symbol producenta: BLM18AG102SN1D
Obudowa dokładna: Rys.BLM18a
Magazyn zewnętrzny:
176000 szt.
| ilość szt. | 4000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0412 |
| Producent: | MURATA |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0603 |
| Impedancja @ 100MHz: | 1000 Ohm |
| Prąd: | 450mA |
| Rezystancja: | 0,5 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 25% |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Typ ferrytu: | Koralik |