FBMH3225HM102NT Taiyo Yuden Koralik ferrytowy
Symbol Micros:
DK1210S1000.0/2.000A/0.100R
Obudowa: Rys.FBMH3225
Koralik ferrytowy; impedancja: 1kR; (100MHz); +-25%; 2A; 0.1R; SMD1210; temperatura pracy: -40÷125°C
Parametry
| Producent: | Taiyo Yuden |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 1210 |
| Impedancja @ 100MHz: | 1000 Ohm |
| Prąd: | 2A |
| Rezystancja: | 0,1 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 25% |
| Producent: | Taiyo Yuden |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 1210 |
| Impedancja @ 100MHz: | 1000 Ohm |
| Prąd: | 2A |
| Rezystancja: | 0,1 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 25% |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |
| Typ ferrytu: | Koralik |