1N4007 dioda prostownicza
Symbol Micros:
DP 1N4007
Obudowa: DO41
1A; 1000V; pakowanie: ammo;
Parametry
| Obudowa: | DO41 |
| Producent: | MIC |
| Prąd przewodzenia: | 1A |
| Napięcie pracy: | 1000V |
| Montaż: | THT |
| Typ: | Dioda prostownicza |
Producent: MIC
Symbol producenta: 1N4007 RoHS
Obudowa dokładna: DO41amm
karta katalogowa
Stan magazynowy:
91282 szt.
| ilość szt. | 20+ | 100+ | 300+ | 1000+ | 5000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,2500 | 0,0924 | 0,0571 | 0,0415 | 0,0345 |
Producent: DIOTEC
Symbol producenta: 1N4007
Obudowa dokładna: DO41
Magazyn zewnętrzny:
1635000 szt.
| ilość szt. | 5000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0409 |
Producent: DIOTEC
Symbol producenta: 1N4007
Obudowa dokładna: DO41
Magazyn zewnętrzny:
1334000 szt.
| ilość szt. | 15000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0412 |
Producent: DIOTEC
Symbol producenta: 1N4007
Obudowa dokładna: DO41
Magazyn zewnętrzny:
335100 szt.
| ilość szt. | 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0518 |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-05-30
Ilość szt.: 65000
| Obudowa: | DO41 |
| Producent: | MIC |
| Prąd przewodzenia: | 1A |
| Napięcie pracy: | 1000V |
| Montaż: | THT |
| Typ: | Dioda prostownicza |