BYV34-500 dioda prostownicza podwójna
Symbol Micros:
DP BYV34-500
Obudowa: TO220
20A; 500V; ultra szybka<60ns; pakowanie: tube
Parametry
| Obudowa: | TO220 |
| Producent: | PHI |
| Prąd przewodzenia: | 20A |
| Napięcie pracy: | 500V |
| Montaż: | THT |
| Typ: | Dioda prostownicza |
Producent: WEEN
Symbol producenta: BYV34-500,127
Obudowa dokładna: TO220
Magazyn zewnętrzny:
2000 szt.
| ilość szt. | 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,9436 |
| Obudowa: | TO220 |
| Producent: | PHI |
| Prąd przewodzenia: | 20A |
| Napięcie pracy: | 500V |
| Montaż: | THT |
| Typ: | Dioda prostownicza |