ES1J dioda prostownicza
Symbol Micros:
DP ES1J
Obudowa: DO214AC-SMA
1A; 600V; ultra szybka <35ns pakowanie: taśma/krążek;
Parametry
| Obudowa: | DO214AC-SMA |
| Producent: | MIC |
| Prąd przewodzenia: | 1A |
| Napięcie pracy: | 600V |
| Montaż: | SMD |
| Typ: | Dioda prostownicza |
Producent: Taiwan Semiconductor Co., Ltd.
Symbol producenta: ES1J
Obudowa dokładna: DO214AC-SMA
Magazyn zewnętrzny:
172500 szt.
| ilość szt. | 15000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1543 |
Producent: YAGEO
Symbol producenta: ES1J
Obudowa dokładna: DO214AC-SMA
Magazyn zewnętrzny:
55000 szt.
| ilość szt. | 10000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0940 |
Producent: Taiwan Semiconductor Co., Ltd.
Symbol producenta: ES1J
Obudowa dokładna: DO214AC-SMA
Magazyn zewnętrzny:
34156 szt.
| ilość szt. | 7500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1577 |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-05-30
Ilość szt.: 5000
| Obudowa: | DO214AC-SMA |
| Producent: | MIC |
| Prąd przewodzenia: | 1A |
| Napięcie pracy: | 600V |
| Montaż: | SMD |
| Typ: | Dioda prostownicza |