ES2D dioda prostownicza
Symbol Micros:
DP ES2D
Obudowa: DO214AA-SMB
2A; 200V; ultra szybka <20ns pakowanie: taśma/krążek; odpowiednik: SMBYW02-150; ER1C
Parametry
| Obudowa: | DO214AA-SMB |
| Producent: | MIC |
| Prąd przewodzenia: | 2A |
| Napięcie pracy: | 200V |
| Montaż: | SMD |
| Typ: | Dioda prostownicza |
Producent: Taiwan Semiconductor Co., Ltd.
Symbol producenta: ES2D
Obudowa dokładna: DO214AA-SMB
Magazyn zewnętrzny:
27000 szt.
| ilość szt. | 9000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,2428 |
Producent: ON-Semiconductor
Symbol producenta: ES2D
Obudowa dokładna: DO214AA-SMB
Magazyn zewnętrzny:
6000 szt.
| ilość szt. | 3000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,4200 |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-07-20
Ilość szt.: 6000
| Obudowa: | DO214AA-SMB |
| Producent: | MIC |
| Prąd przewodzenia: | 2A |
| Napięcie pracy: | 200V |
| Montaż: | SMD |
| Typ: | Dioda prostownicza |