FR1J dioda prostownicza
Symbol Micros:
DP FR1J
Obudowa: DO214AC-SMA
1A; 600V; szybka <500ns pakowanie: taśma/krążek;
Parametry
| Obudowa: | DO214AC-SMA |
| Producent: | Yangzhou Yangjie |
| Prąd przewodzenia: | 1A |
| Napięcie pracy: | 600V |
| Montaż: | SMD |
| Typ: | Dioda prostownicza |
Producent: DIOTEC
Symbol producenta: FR1J
Obudowa dokładna: DO214AC-SMA
Magazyn zewnętrzny:
30000 szt.
| ilość szt. | 7500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0473 |
| Obudowa: | DO214AC-SMA |
| Producent: | Yangzhou Yangjie |
| Prąd przewodzenia: | 1A |
| Napięcie pracy: | 600V |
| Montaż: | SMD |
| Typ: | Dioda prostownicza |