STTH1R06U SMB dioda prostownicza
Symbol Micros:
DP STTH1R06U
Obudowa: DO214AA-SMB
1A; 600V; ultra szybka <25ns pakowanie: taśma/krążek;
Parametry
| Obudowa: | DO214AA-SMB |
| Producent: | ST |
| Prąd przewodzenia: | 1A |
| Napięcie pracy: | 600V |
| Montaż: | SMD |
| Typ: | Dioda prostownicza |
Producent: ST
Symbol producenta: STTH1R06U BR6 RoHS
Obudowa dokładna: DO214AA-SMB
karta katalogowa
Stan magazynowy:
2500 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,9350 | 0,4440 | 0,2490 | 0,1890 | 0,1700 |
Producent: ST
Symbol producenta: STTH1R06U
Obudowa dokładna: DO214AA-SMB
Magazyn zewnętrzny:
332500 szt.
| ilość szt. | 10000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1823 |
Producent: ST
Symbol producenta: STTH1R06U
Obudowa dokładna: DO214AA-SMB
Magazyn zewnętrzny:
3212500 szt.
| ilość szt. | 2500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,2597 |
| Obudowa: | DO214AA-SMB |
| Producent: | ST |
| Prąd przewodzenia: | 1A |
| Napięcie pracy: | 600V |
| Montaż: | SMD |
| Typ: | Dioda prostownicza |