B1100-13-FTR dioda Schottky
Symbol Micros: DS B1100-13-F
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: DO214AC-SMA
2A; 100V opakowanie: taśma/krążek; odpowiednik: B1100
Parametry
Obudowa: DO214AC-SMA
Producent: DIODES
Prąd przewodzenia: 1,5A
Napięcie wsteczne maks. [Vrrm]: 100V
Rodzaj opakowania: Rolka
Montaż: SMD
Typ: Schottky
Stan magazynowy:
729 szt.
ilość szt. 5+ 20+ 100+ 300+ 1000+
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
5000
Producent: DIODES
Prąd przewodzenia: 1,5A