BAS40-06 dioda Schottky
Symbol Micros:
DS BAS40-06
Obudowa: SOT23
0,12A; 40V; dual common anode opakowanie: taśma/krążek; odpowiednik: BAR43FILM
Parametry
| Obudowa: | SOT23 |
| Producent: | NXP |
| Prąd przewodzenia: | 120mA |
| Napięcie wsteczne maks. [Vrrm]: | 40V |
| Rodzaj opakowania: | Taśma/Krążek |
| Montaż: | SMD |
| Typ: | Schottky |
Producent: NXP
Symbol producenta: BAS40-06,215 RoHS
Obudowa dokładna: SOT23t/r
karta katalogowa
Stan magazynowy:
0 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 3000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,5090 | 0,2330 | 0,1270 | 0,0950 | 0,0848 |
Producent: DIOTEC
Symbol producenta: BAS40-06
Obudowa dokładna: SOT23
Magazyn zewnętrzny:
120000 szt.
| ilość szt. | 3000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0848 |
Producent: DIOTEC
Symbol producenta: BAS40-06
Obudowa dokładna: SOT23
Magazyn zewnętrzny:
9000 szt.
| ilość szt. | 9000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0848 |
| Obudowa: | SOT23 |
| Producent: | NXP |
| Prąd przewodzenia: | 120mA |
| Napięcie wsteczne maks. [Vrrm]: | 40V |
| Rodzaj opakowania: | Taśma/Krążek |
| Montaż: | SMD |
| Typ: | Schottky |