TMMBAT42FILM
Symbol Micros:
DS BAT42smd STM
Obudowa: SOD80 (MINIMELF)
Rectifier Diode Small Signal Schottky 30V 0.2A 5ns 2-Pin Mini-MELF T/R
Parametry
| Obudowa: | Mini-MELF |
| Producent: | STMicroelectronics |
| Prąd przewodzenia: | 200mA |
| Napięcie wsteczne maks. [Vrrm]: | 30V |
| Rodzaj opakowania: | Rolka |
| Montaż: | SMD |
| Typ: | Schottky |
Producent: ST
Symbol producenta: TMMBAT42FILM
Obudowa dokładna: SOD80 (MINIMELF)
Magazyn zewnętrzny:
22200 szt.
| ilość szt. | 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1060 |
Producent: ST
Symbol producenta: TMMBAT42FILM
Obudowa dokładna: SOD80 (MINIMELF)
Magazyn zewnętrzny:
122500 szt.
| ilość szt. | 7500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0866 |
Producent: ST
Symbol producenta: TMMBAT42FILM
Obudowa dokładna: SOD80 (MINIMELF)
Magazyn zewnętrzny:
1092500 szt.
| ilość szt. | 20000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0787 |
| Obudowa: | Mini-MELF |
| Producent: | STMicroelectronics |
| Prąd przewodzenia: | 200mA |
| Napięcie wsteczne maks. [Vrrm]: | 30V |
| Rodzaj opakowania: | Rolka |
| Montaż: | SMD |
| Typ: | Schottky |