dioda Schottky BAT54GWX
Symbol Micros:
DS BAT54GWX
Obudowa: SOD123-2
200mA; 30V; single; 600mW; opakowanie:taśma/krążek
Parametry
| Obudowa: | SOD123-2 |
| Prąd przewodzenia: | 200mA |
| Napięcie wsteczne maks. [Vrrm]: | 30V |
| Rodzaj opakowania: | Taśma/Krążek |
| Montaż: | SMD |
| Typ: | Schottky |
Producent: Nexperia
Symbol producenta: BAT54GWX
Obudowa dokładna: SOD123-2
Magazyn zewnętrzny:
33000 szt.
| ilość szt. | 24000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0616 |
| Obudowa: | SOD123-2 |
| Prąd przewodzenia: | 200mA |
| Napięcie wsteczne maks. [Vrrm]: | 30V |
| Rodzaj opakowania: | Taśma/Krążek |
| Montaż: | SMD |
| Typ: | Schottky |