dioda Schottky C3D10065A
Symbol Micros:
DS C3D10065A
Obudowa: TO220-2
10A; 650V; THT; SiC; Z-Rec; pojedyncza pakowanie: tuba
Parametry
| Obudowa: | TO220-2 |
| Producent: | Cree |
| Prąd przewodzenia: | 10A |
| Napięcie wsteczne maks. [Vrrm]: | 650V |
| Rodzaj opakowania: | Tuba |
| Montaż: | SMD |
| Typ: | Schottky |
Producent: WOLFSPEED
Symbol producenta: C3D10065A
Obudowa dokładna: TO220-2
Magazyn zewnętrzny:
2550 szt.
| ilość szt. | 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 8,1051 |
| Obudowa: | TO220-2 |
| Producent: | Cree |
| Prąd przewodzenia: | 10A |
| Napięcie wsteczne maks. [Vrrm]: | 650V |
| Rodzaj opakowania: | Tuba |
| Montaż: | SMD |
| Typ: | Schottky |