DS MBRS130LT3G
Symbol Micros:
DS MBRS130LT3G
Obudowa:
dioda Schottky MBRS130LT3G
Parametry
| Obudowa: | SMB |
| Producent: | ONSEMI |
| Prąd przewodzenia: | 1A |
| Napięcie wsteczne maks. [Vrrm]: | 30V |
| Rodzaj opakowania: | Rolka, taśma |
| Montaż: | SMD |
| Typ: | Schottky |
Producent: ON-Semiconductor
Symbol producenta: MBRS130LT3G
Obudowa dokładna:
Magazyn zewnętrzny:
42000 szt.
| ilość szt. | 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,3073 |
Producent: ON-Semiconductor
Symbol producenta: MBRS130LT3G
Obudowa dokładna:
Magazyn zewnętrzny:
5000 szt.
| ilość szt. | 2500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,2374 |
Producent: ON-Semiconductor
Symbol producenta: MBRS130LT3G
Obudowa dokładna:
Magazyn zewnętrzny:
805000 szt.
| ilość szt. | 7500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,2272 |
| Obudowa: | SMB |
| Producent: | ONSEMI |
| Prąd przewodzenia: | 1A |
| Napięcie wsteczne maks. [Vrrm]: | 30V |
| Rodzaj opakowania: | Rolka, taśma |
| Montaż: | SMD |
| Typ: | Schottky |