DS MBRS140T3G
Symbol Micros:
DS MBRS140T3G
Obudowa:
dioda Schottky MBRS140T3G
Parametry
| Obudowa: | SMB |
| Producent: | ONSEMI |
| Prąd przewodzenia: | 1A |
| Napięcie wsteczne maks. [Vrrm]: | 40V |
| Rodzaj opakowania: | Taśma/Krążek |
| Montaż: | SMD |
| Typ: | Schottky |
Producent: ON-Semiconductor
Symbol producenta: MBRS140T3G
Obudowa dokładna:
Magazyn zewnętrzny:
107766 szt.
| ilość szt. | 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,3126 |
Producent: ON-Semiconductor
Symbol producenta: MBRS140T3G
Obudowa dokładna:
Magazyn zewnętrzny:
80000 szt.
| ilość szt. | 2500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,2363 |
Producent: ON-Semiconductor
Symbol producenta: MBRS140T3G
Obudowa dokładna:
Magazyn zewnętrzny:
1535000 szt.
| ilość szt. | 7500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,2213 |
| Obudowa: | SMB |
| Producent: | ONSEMI |
| Prąd przewodzenia: | 1A |
| Napięcie wsteczne maks. [Vrrm]: | 40V |
| Rodzaj opakowania: | Taśma/Krążek |
| Montaż: | SMD |
| Typ: | Schottky |