dioda Schottky MBRS340T3G
Symbol Micros:
DS MBRS340T3G
Obudowa: SMC
3A; 40V; SMC; SMD dioda Schottky MBRS340T3G
Parametry
| Obudowa: | SMC |
| Producent: | ONSEMI |
| Prąd przewodzenia: | 3A |
| Napięcie wsteczne maks. [Vrrm]: | 40V |
| Rodzaj opakowania: | Rolka, taśma |
| Montaż: | SMD |
| Typ: | Schottky |
Producent: ON-Semiconductor
Symbol producenta: MBRS340T3G
Obudowa dokładna: SMC
Magazyn zewnętrzny:
95000 szt.
| ilość szt. | 2500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,4195 |
Producent: ON-Semiconductor
Symbol producenta: MBRS340T3G
Obudowa dokładna: SMC
Magazyn zewnętrzny:
507500 szt.
| ilość szt. | 5000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,4480 |
| Obudowa: | SMC |
| Producent: | ONSEMI |
| Prąd przewodzenia: | 3A |
| Napięcie wsteczne maks. [Vrrm]: | 40V |
| Rodzaj opakowania: | Rolka, taśma |
| Montaż: | SMD |
| Typ: | Schottky |