RB751VM-40TE-17 ROHM
Symbol Micros:
DS RB751VM-40TE-17
Obudowa: SOD-323FL-2
30V; 30mA; 0,37V; 0,2A; SOD-323FL-2; SMD opakowanie: tasma/krążek
Parametry
| Obudowa: | SOD323F |
| Producent: | ROHM Semiconductor |
| Prąd przewodzenia: | 30mA |
| Napięcie wsteczne maks. [Vrrm]: | 30V |
| Montaż: | SMD |
| Typ: | Schottky |
Producent: ROHM - Japan
Symbol producenta: RB751VM-40TE-17
Obudowa dokładna: SOD-323FL-2
Magazyn zewnętrzny:
9000 szt.
| ilość szt. | 3000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0811 |
| Obudowa: | SOD323F |
| Producent: | ROHM Semiconductor |
| Prąd przewodzenia: | 30mA |
| Napięcie wsteczne maks. [Vrrm]: | 30V |
| Montaż: | SMD |
| Typ: | Schottky |