SS15 dioda Schottky
Symbol Micros:
DS SS15
Obudowa: DO214AC-SMA
1A/40AP; 50V opakowanie: taśma/krążek;
Parametry
| Obudowa: | DO214AC-SMA |
| Producent: | VISHAY |
| Prąd przewodzenia: | 1A |
| Napięcie wsteczne maks. [Vrrm]: | 50V |
| Rodzaj opakowania: | Rolka |
| Montaż: | SMD |
| Typ: | Schottky |
Producent: MIC
Symbol producenta: SS15 RoHS
Obudowa dokładna: DO214AC-SMA
Stan magazynowy:
9270 szt.
| ilość szt. | 10+ | 50+ | 200+ | 1000+ | 5000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,3570 | 0,1420 | 0,0833 | 0,0613 | 0,0549 |
Producent: ON-Semiconductor
Symbol producenta: SS15
Obudowa dokładna: DO214AC-SMA
Magazyn zewnętrzny:
7500 szt.
| ilość szt. | 7500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,5467 |
| Obudowa: | DO214AC-SMA |
| Producent: | VISHAY |
| Prąd przewodzenia: | 1A |
| Napięcie wsteczne maks. [Vrrm]: | 50V |
| Rodzaj opakowania: | Rolka |
| Montaż: | SMD |
| Typ: | Schottky |