SS210 dioda Schottky
Symbol Micros:
DS SS210
Obudowa: DO214AA-SMB
2A/50AP; 100V opakowanie: taśma/krążek; odpowiednik: 20BQ040; B2100; CMSH2-40;
Parametry
| Obudowa: | DO214AA-SMB |
| Producent: | MIC |
| Prąd przewodzenia: | 2A |
| Napięcie wsteczne maks. [Vrrm]: | 100V |
| Rodzaj opakowania: | Rolka |
| Montaż: | SMD |
| Typ: | Schottky |
Producent: MIC
Symbol producenta: SS210 SMB RoHS
Obudowa dokładna: DO214AA-SMB
karta katalogowa
Stan magazynowy:
0 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 3000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,9080 | 0,4310 | 0,2430 | 0,1840 | 0,1650 |
Producent: Taiwan Semiconductor Co., Ltd.
Symbol producenta: SS210
Obudowa dokładna: DO214AA-SMB
Magazyn zewnętrzny:
7765 szt.
| ilość szt. | 3000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1727 |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-05-30
Ilość szt.: 15000
| Obudowa: | DO214AA-SMB |
| Producent: | MIC |
| Prąd przewodzenia: | 2A |
| Napięcie wsteczne maks. [Vrrm]: | 100V |
| Rodzaj opakowania: | Rolka |
| Montaż: | SMD |
| Typ: | Schottky |