dioda Schottky STPS1045B DPAK
Symbol Micros:
DS STPS1045B
Obudowa: DPAK ST
10A; 45V; 175C; max. 0,57V opakowanie: taśma/krążek;
Parametry
| Obudowa: | DPAK |
| Producent: | ST life.augmented |
| Prąd przewodzenia: | 10A |
| Napięcie wsteczne maks. [Vrrm]: | 45V |
| Rodzaj opakowania: | Taśma/Krążek |
| Montaż: | SMD |
| Typ: | Schottky |
Producent: ST
Symbol producenta: STPS1045B RoHS
Obudowa dokładna: DPAK ST
karta katalogowa
Stan magazynowy:
170 szt.
| ilość szt. | 3+ | 15+ | 75+ | 150+ | 600+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,5500 | 0,9090 | 0,6860 | 0,6430 | 0,5980 |
Producent: ST
Symbol producenta: STPS1045B
Obudowa dokładna: DPAK ST
Magazyn zewnętrzny:
56145 szt.
| ilość szt. | 525+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,9770 |
| Obudowa: | DPAK |
| Producent: | ST life.augmented |
| Prąd przewodzenia: | 10A |
| Napięcie wsteczne maks. [Vrrm]: | 45V |
| Rodzaj opakowania: | Taśma/Krążek |
| Montaż: | SMD |
| Typ: | Schottky |