STPS160U dioda Schottky
Symbol Micros:
DS STPS160U
Obudowa: SMB
1A; 60V opakowanie: taśma/krążek;
Parametry
| Obudowa: | SMB |
| Producent: | ST |
| Prąd przewodzenia: | 1A |
| Napięcie wsteczne maks. [Vrrm]: | 60V |
| Rodzaj opakowania: | Rolka |
| Montaż: | SMD |
| Typ: | Schottky |
Producent: ST
Symbol producenta: STPS160U
Obudowa dokładna: SMB
Magazyn zewnętrzny:
77500 szt.
| ilość szt. | 2500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,2436 |
| Obudowa: | SMB |
| Producent: | ST |
| Prąd przewodzenia: | 1A |
| Napięcie wsteczne maks. [Vrrm]: | 60V |
| Rodzaj opakowania: | Rolka |
| Montaż: | SMD |
| Typ: | Schottky |