Dioda Schottky STPS2150A DO-214AC
Symbol Micros: DS STPS2150A
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: DO214AC(SM-A)
2A; 150V; 175C; max. 0,67V opakowanie: taśma/krążek;
Parametry
Obudowa: DO214AC-SMA
Producent: ST
Prąd przewodzenia: 2A
Napięcie wsteczne maks. [Vrrm]: 150V
Rodzaj opakowania: Rolka
Montaż: SMD
Typ: Schottky
Producent: ST Symbol producenta: STPS2150A RoHS Obudowa dokładna: DO214AC(SM-A) karta katalogowa
Stan magazynowy:
4658 szt.
ilość szt. 5+ 20+ 100+ 300+ 1000+
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
5000/15000
Producent: ST Symbol producenta: STPS2150A Obudowa dokładna: DO214AC(SM-A)
Magazyn zewnętrzny:
255000 szt.
ilość szt. 10000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
5000
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
ilość szt. 5000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Producent: ST
Prąd przewodzenia: 2A