STPS2L60A SMA STMicroelectronics
Symbol Micros: DS STPS2L60A
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: SMA
2A; 60V; max. 0,51V opakowanie: taśma/krążek;
Parametry
Obudowa: DO-214AC (SMA)
Producent: STMicroelectronics
Prąd przewodzenia: 2A
Napięcie wsteczne maks. [Vrrm]: 60V
Rodzaj opakowania: Rolka, taśma
Montaż: SMD
Typ: Schottky
Producent: ST Symbol producenta: STPS2L60A Obudowa dokładna: SMA
Magazyn zewnętrzny:
40000 szt.
ilość szt. 10000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Sposób pakowania:
5000
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
515000 szt.
ilość szt. 5000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
5000
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Obudowa: DO-214AC (SMA)
Producent: STMicroelectronics
Prąd przewodzenia: 2A