dioda Schotky STPS5L60S
Symbol Micros:
DS STPS5L60S
Obudowa: DPAK
5A; 60V; pojedyncza opakowanie: taśma/krążek
Parametry
| Obudowa: | SMC |
| Producent: | ST life.augmented |
| Prąd przewodzenia: | 5A |
| Napięcie wsteczne maks. [Vrrm]: | 60V |
| Rodzaj opakowania: | Taśma/Rolka |
| Montaż: | SMD |
| Typ: | Schottky |
Producent: ST
Symbol producenta: STPS5L60S
Obudowa dokładna: DPAK
Magazyn zewnętrzny:
237916 szt.
| ilość szt. | 5000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,4553 |
Producent: ST
Symbol producenta: STPS5L60S
Obudowa dokładna: DPAK
Magazyn zewnętrzny:
265000 szt.
| ilość szt. | 2500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,6320 |
| Obudowa: | SMC |
| Producent: | ST life.augmented |
| Prąd przewodzenia: | 5A |
| Napięcie wsteczne maks. [Vrrm]: | 60V |
| Rodzaj opakowania: | Taśma/Rolka |
| Montaż: | SMD |
| Typ: | Schottky |