dioda Schottky UJ3D1250K2
Symbol Micros:
DS UJ3D1250K2
Obudowa: TO247-2
50A; 1200V; 0ns; opakowanie: tuba
Parametry
| Obudowa: | TO-247-2 |
| Producent: | Qorvo |
| Prąd przewodzenia: | 50A |
| Napięcie wsteczne maks. [Vrrm]: | 1200V |
| Rodzaj opakowania: | Tuba |
| Montaż: | THT |
| Typ: | Schottky |
Producent: ON-Semiconductor
Symbol producenta: UJ3D1250K2
Obudowa dokładna: TO247-2
Magazyn zewnętrzny:
600 szt.
| ilość szt. | 600+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 82,3150 |
| Obudowa: | TO-247-2 |
| Producent: | Qorvo |
| Prąd przewodzenia: | 50A |
| Napięcie wsteczne maks. [Vrrm]: | 1200V |
| Rodzaj opakowania: | Tuba |
| Montaż: | THT |
| Typ: | Schottky |