V3FL45-M3/H VISHAY
Symbol Micros: DS V3FL45-M3/H
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: DO219-AB-SMF
3A; 45V; Si; 500mV; 50A; 750uA; opakowanie: taśma/krążek
Parametry
Obudowa: DO219-AB-SMF
Producent: VISHAY
Prąd przewodzenia: 3A
Napięcie wsteczne maks. [Vrrm]: 45V
Rodzaj opakowania: Taśma/Krążek
Montaż: SMD
Typ: Schottky
Producent: Vishay Symbol producenta: V3FL45-M3/H Obudowa dokładna: DO219-AB-SMF
Magazyn zewnętrzny:
6000 szt.
ilość szt. 6000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
3000
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
15000 szt.
ilość szt. 3000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
3000
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Producent: VISHAY
Prąd przewodzenia: 3A