VS-10BQ060-M3/5BT
Symbol Micros:
DS VS-10BQ060
Obudowa: SMB
Diode Schottky 60V; 1A; 420mV; Fast Recovery =< 500ns, > 200mA; 100uA; -55°C~150°C;
Parametry
| Obudowa: | DO-214AA-SMB |
| Producent: | VISHAY |
| Prąd przewodzenia: | 1A |
| Napięcie wsteczne maks. [Vrrm]: | 60V |
| Montaż: | SMD |
| Typ: | Schottky |
Producent: Vishay
Symbol producenta: VS-10BQ060-M3/5BT
Obudowa dokładna: SMB
Magazyn zewnętrzny:
50534 szt.
| ilość szt. | 3200+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,3489 |
| Obudowa: | DO-214AA-SMB |
| Producent: | VISHAY |
| Prąd przewodzenia: | 1A |
| Napięcie wsteczne maks. [Vrrm]: | 60V |
| Montaż: | SMD |
| Typ: | Schottky |