DT1.5KE18A
Symbol Micros:
DT1.5KE18A
Obudowa: DO27
1.5KE18A DO-27 1,5kW, 18V, jednokierunkowa
Parametry
| Obudowa: | DO27 |
| Montaż: | THT |
| Specyfikacja: | Jednokierunkowa |
| Moc: | 1,5kW |
| Napięcie pracy: | 18V |
Producent: DIOTEC
Symbol producenta: 1.5KE18A
Obudowa dokładna: DO27
Magazyn zewnętrzny:
200 szt.
| ilość szt. | 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,1817 |
Producent: ST
Symbol producenta: 1.5KE18A
Obudowa dokładna: DO27
Magazyn zewnętrzny:
16200 szt.
| ilość szt. | 2400+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,6863 |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-07-20
Ilość szt.: 1250
| Obudowa: | DO27 |
| Montaż: | THT |
| Specyfikacja: | Jednokierunkowa |
| Moc: | 1,5kW |
| Napięcie pracy: | 18V |