DT1.5KE36A
Symbol Micros:
DT1.5KE36A
Obudowa: DO27
1.5KE36A DO-27 1,5kW, 36V, jednokierunkowa
Parametry
| Obudowa: | DO27 |
| Montaż: | THT |
| Specyfikacja: | Jednokierunkowa |
| Moc: | 1,5kW |
| Napięcie pracy: | 36V |
Producent: DIOTEC
Symbol producenta: 1.5KE36A
Obudowa dokładna: DO27
Magazyn zewnętrzny:
1250 szt.
| ilość szt. | 1250+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,6179 |
Producent: LITTELFUSE
Symbol producenta: 1.5KE36A
Obudowa dokładna: DO27
Magazyn zewnętrzny:
4800 szt.
| ilość szt. | 1200+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,5847 |
Producent: LITTELFUSE
Symbol producenta: 1.5KE36A
Obudowa dokładna: DO27
Magazyn zewnętrzny:
3600 szt.
| ilość szt. | 1200+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,5511 |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-07-20
Ilość szt.: 2500
| Obudowa: | DO27 |
| Montaż: | THT |
| Specyfikacja: | Jednokierunkowa |
| Moc: | 1,5kW |
| Napięcie pracy: | 36V |