DT1.5KE400CA
Symbol Micros:
DT1.5KE400CA
Obudowa: DO27
1.5KE400CA DO-27 1,5kW, 400V, dwukierunkowa
Parametry
| Obudowa: | DO27 |
| Montaż: | THT |
| Specyfikacja: | Dwukierunkowa |
| Moc: | 1,5kW |
| Napięcie pracy: | 400V |
Producent: ST
Symbol producenta: 1.5KE400CA
Obudowa dokładna: DO27
Magazyn zewnętrzny:
46800 szt.
| ilość szt. | 1200+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,3117 |
Producent: ST
Symbol producenta: 1.5KE400CA
Obudowa dokładna: DO27
Magazyn zewnętrzny:
35400 szt.
| ilość szt. | 600+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,2421 |
Producent: Taiwan Semiconductor Co., Ltd.
Symbol producenta: 1.5KE400CA
Obudowa dokładna: DO27
Magazyn zewnętrzny:
6775 szt.
| ilość szt. | 25+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,9815 |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-07-20
Ilość szt.: 790
| Obudowa: | DO27 |
| Montaż: | THT |
| Specyfikacja: | Dwukierunkowa |
| Moc: | 1,5kW |
| Napięcie pracy: | 400V |