P6SMB39CA DO214AA(SMB) PANJIT
Symbol Micros:
DTP6SMB39CA
Obudowa: DO214AA-SMB
0,6kW, 39V, dwukierunkowa
Parametry
| Obudowa: | DO214AA-SMB |
| Montaż: | SMD |
| Specyfikacja: | Dwukierunkowa |
| Moc: | 0,6kW |
| Napięcie pracy: | 39V |
Producent: Taiwan Semiconductor Co., Ltd.
Symbol producenta: P6SMB39CA
Obudowa dokładna: DO214AA-SMB
Magazyn zewnętrzny:
12000 szt.
| ilość szt. | 9000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,2114 |
Producent: LITTELFUSE
Symbol producenta: P6SMB39CA
Obudowa dokładna: DO214AA-SMB
Magazyn zewnętrzny:
6002 szt.
| ilość szt. | 3000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,3130 |
Producent: Taiwan Semiconductor Co., Ltd.
Symbol producenta: P6SMB39CA
Obudowa dokładna: DO214AA-SMB
Magazyn zewnętrzny:
38100 szt.
| ilość szt. | 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,2667 |
| Obudowa: | DO214AA-SMB |
| Montaż: | SMD |
| Specyfikacja: | Dwukierunkowa |
| Moc: | 0,6kW |
| Napięcie pracy: | 39V |