SM15T39CA dioda transil dwukierunkowa
Symbol Micros:
DTSM15T39CA
Obudowa: DO214AB-SMC
39V; 1,5KW 39V; 1,5KW; SM15T39CA
Parametry
| Obudowa: | DO214AB-SMC |
| Montaż: | SMD |
| Specyfikacja: | Dwukierunkowa |
| Moc: | 1,5kW |
| Napięcie pracy: | 39V |
Producent: Vishay
Symbol producenta: SM15T39CA-E3/57T RoHS
Obudowa dokładna: DO214AB-SMC
Stan magazynowy:
750 szt.
| ilość szt. | 2+ | 10+ | 50+ | 200+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,5100 | 1,5900 | 1,2500 | 1,1400 | 1,0900 |
Producent: ST
Symbol producenta: SM15T39CA
Obudowa dokładna: DO214AB-SMC
Magazyn zewnętrzny:
650000 szt.
| ilość szt. | 2500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,0900 |
Producent: ST
Symbol producenta: SM15T39CA
Obudowa dokładna: DO214AB-SMC
Magazyn zewnętrzny:
1775000 szt.
| ilość szt. | 5000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,0900 |
| Obudowa: | DO214AB-SMC |
| Montaż: | SMD |
| Specyfikacja: | Dwukierunkowa |
| Moc: | 1,5kW |
| Napięcie pracy: | 39V |