SM24T1G SOT-23 ON
Symbol Micros:
DTSM24T1G
Obudowa: SOT23
24V; 5A; 43V; 300W 24V; 5A; 43V; 300W
Parametry
| Producent: | ONSEMI |
| Obudowa: | SOT23 |
| Montaż: | SMD |
| Specyfikacja: | Jedno/Dwukierunkowa |
| Moc: | 300W |
| Napięcie pracy: | 24V |
Producent: ON-Semiconductor
Symbol producenta: SM24T1G RoHS
Obudowa dokładna: SOT23t/r
karta katalogowa
Stan magazynowy:
2430 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 3000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,8970 | 0,4260 | 0,2400 | 0,1820 | 0,1630 |
Producent: ON-Semiconductor
Symbol producenta: SM24T1G
Obudowa dokładna: SOT23
Magazyn zewnętrzny:
3000 szt.
| ilość szt. | 3000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1888 |
| Producent: | ONSEMI |
| Obudowa: | SOT23 |
| Montaż: | SMD |
| Specyfikacja: | Jedno/Dwukierunkowa |
| Moc: | 300W |
| Napięcie pracy: | 24V |