SM6T18A dioda transil jednokierunkowa
Symbol Micros:
DTSM6T18A
Obudowa: DO214AA-SMB
18V; 600W;
Parametry
| Obudowa: | DO214AA-SMB |
| Montaż: | SMD |
| Specyfikacja: | Jednokierunkowa |
| Moc: | 0,6kW |
| Napięcie pracy: | 18V |
Producent: ST
Symbol producenta: SM6T18A RoHS
Obudowa dokładna: DO214AA-SMB
karta katalogowa
Stan magazynowy:
5 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,9090 | 0,4600 | 0,2780 | 0,2200 | 0,2020 |
Producent: SUNMATE
Symbol producenta: SM6T18A RoHS
Obudowa dokładna: DO214AA-SMB
Stan magazynowy:
1205 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,8330 | 0,4210 | 0,2540 | 0,2010 | 0,1850 |
Producent: ST
Symbol producenta: SM6T18A
Obudowa dokładna: DO214AA-SMB
Magazyn zewnętrzny:
4000 szt.
| ilość szt. | 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,2820 |
Producent: ST
Symbol producenta: SM6T18A
Obudowa dokładna: DO214AA-SMB
Magazyn zewnętrzny:
392500 szt.
| ilość szt. | 7500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,2478 |
| Obudowa: | DO214AA-SMB |
| Montaż: | SMD |
| Specyfikacja: | Jednokierunkowa |
| Moc: | 0,6kW |
| Napięcie pracy: | 18V |