SMBJ18CA-TR SMB STMicroelectronics
Symbol Micros:
DTSMBJ18CA-TR
Obudowa: SMB
0,6kW, 18V, dwukierunkowa
Parametry
| Obudowa: | SMB |
| Montaż: | SMD |
| Specyfikacja: | Dwukierunkowa |
| Moc: | 0,6kW |
| Napięcie pracy: | 18V |
Producent: ST
Symbol producenta: SMBJ18CA-TR
Obudowa dokładna: SMB
Magazyn zewnętrzny:
447500 szt.
| ilość szt. | 2500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,2131 |
Producent: ST
Symbol producenta: SMBJ18CA-TR
Obudowa dokładna: SMB
Magazyn zewnętrzny:
125000 szt.
| ilość szt. | 7500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,2172 |
| Obudowa: | SMB |
| Montaż: | SMD |
| Specyfikacja: | Dwukierunkowa |
| Moc: | 0,6kW |
| Napięcie pracy: | 18V |