SMBJ24CA-E3/52 Vishay
Symbol Micros:
DTSMBJ24CA VIS
Obudowa: DO214AA-SMB
0,6kW, 24V, dwukierunkowa
Parametry
| Obudowa: | DO214AA-SMB |
| Montaż: | SMD |
| Specyfikacja: | Dwukierunkowa |
| Moc: | 0,6kW |
| Napięcie pracy: | 24V |
Producent: Vishay
Symbol producenta: SMBJ24CA-E3/52
Obudowa dokładna: DO214AA-SMB
Magazyn zewnętrzny:
115500 szt.
| ilość szt. | 750+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,2515 |
Producent: Vishay
Symbol producenta: SMBJ24CA-E3/52
Obudowa dokładna: DO214AA-SMB
Magazyn zewnętrzny:
68250 szt.
| ilość szt. | 2250+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,2263 |
Producent: Vishay
Symbol producenta: SMBJ24CA-E3/52
Obudowa dokładna: DO214AA-SMB
Magazyn zewnętrzny:
9000 szt.
| ilość szt. | 6000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,2691 |
| Obudowa: | DO214AA-SMB |
| Montaż: | SMD |
| Specyfikacja: | Dwukierunkowa |
| Moc: | 0,6kW |
| Napięcie pracy: | 24V |