SMBJ40A Littelfuse
Symbol Micros:
DTSMBJ40A LF
Obudowa: DO214AA-SMB
0,6kW, 40V, jednokierunkowa
Parametry
| Obudowa: | DO214AA-SMB |
| Montaż: | SMD |
| Specyfikacja: | Jednokierunkowa |
| Moc: | 0,6kW |
| Napięcie pracy: | 40V |
Producent: Taiwan Semiconductor Co., Ltd.
Symbol producenta: SMBJ40A
Obudowa dokładna: DO214AA-SMB
Magazyn zewnętrzny:
3000 szt.
| ilość szt. | 3000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,2049 |
Producent: LITTELFUSE
Symbol producenta: SMBJ40A
Obudowa dokładna: DO214AA-SMB
Magazyn zewnętrzny:
96000 szt.
| ilość szt. | 3000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,2607 |
Producent: LITTELFUSE
Symbol producenta: SMBJ40A
Obudowa dokładna: DO214AA-SMB
Magazyn zewnętrzny:
18000 szt.
| ilość szt. | 3000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1939 |
| Obudowa: | DO214AA-SMB |
| Montaż: | SMD |
| Specyfikacja: | Jednokierunkowa |
| Moc: | 0,6kW |
| Napięcie pracy: | 40V |