SMCJ30A Littelfusa
Symbol Micros:
DTSMCJ30A LF
Obudowa: DO214AB-SMC
1,5kW, 30V, jednokierunkowa
Parametry
| Producent: | Littelfuse |
| Obudowa: | DO214AB-SMC |
| Montaż: | SMD |
| Specyfikacja: | Jednokierunkowa |
| Moc: | 1,5kW |
| Napięcie pracy: | 30V |
Producent: LITTELFUSE
Symbol producenta: SMCJ30A
Obudowa dokładna: DO214AB-SMC
Magazyn zewnętrzny:
6000 szt.
| ilość szt. | 3000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,5443 |
Producent: LITTELFUSE
Symbol producenta: SMCJ30A
Obudowa dokładna: DO214AB-SMC
Magazyn zewnętrzny:
18000 szt.
| ilość szt. | 3000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,5633 |
Producent: Taiwan Semiconductor Co., Ltd.
Symbol producenta: SMCJ30A
Obudowa dokładna: DO214AB-SMC
Magazyn zewnętrzny:
7892 szt.
| ilość szt. | 3000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,4879 |
| Producent: | Littelfuse |
| Obudowa: | DO214AB-SMC |
| Montaż: | SMD |
| Specyfikacja: | Jednokierunkowa |
| Moc: | 1,5kW |
| Napięcie pracy: | 30V |