EC12E1220405 Alps Enkoder inkrementalny
Symbol Micros:
EC 12E1220405
Obudowa: rys.EC12E1220405
Enkoder inkrementalny; THT; 5mA; 12imp/obrót; 30000 cykli; długość osi: 25mm; średnica osi: 6mm
Parametry
| Długość osi: | 25mm |
| Liczba impulsów: | 12 |
| Producent: | ALPS |
| Średnica osi: | 6mm |
| Gwint montażowy: | Nie |
| Montaż: | THT |
| Prąd pracy: | 5mA |
Producent: ALPS
Symbol producenta: EC12E1220405 RoHS
Obudowa dokładna: rys.EC12E1220405
karta katalogowa
Stan magazynowy:
10 szt.
| ilość szt. | 1+ | 3+ | 10+ | 30+ | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 7,1900 | 5,7000 | 4,8500 | 4,4600 | 4,2300 |
Producent: ALPS
Symbol producenta: EC12E1220405
Obudowa dokładna: rys.EC12E1220405
Magazyn zewnętrzny:
4520 szt.
| ilość szt. | 10+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 4,2300 |
| Długość osi: | 25mm |
| Liczba impulsów: | 12 |
| Producent: | ALPS |
| Średnica osi: | 6mm |
| Gwint montażowy: | Nie |
| Montaż: | THT |
| Prąd pracy: | 5mA |
| Wbudowany przycisk: | Nie |
| Orientacja: | Pionowa |