Kondensator ceramiczny; 4.7nF
Symbol Micros:
K10SN 4.7k1.0xk
Obudowa: smd1210
Kondensator ceramiczny; 4.7nF; 1kV; X7R; 10%; SMD; obudowa: 1210; temperatura pracy; -55°C ~ 125°C
Parametry
| Pojemność: | 4,7nF |
| Napięcie pracy: | 1000V |
| Dielektryk: | X7R |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 1210 cal |
Producent: AVX
Symbol producenta: 1210AC472KAT2A RoHS
Obudowa dokładna: smd1210
Stan magazynowy:
2000 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,9990 | 0,5050 | 0,3050 | 0,2410 | 0,2220 |
Producent: Kyocera AVX
Symbol producenta: 1210AC472KAT2A
Obudowa dokładna: smd1210
Magazyn zewnętrzny:
10000 szt.
| ilość szt. | 2000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,2220 |
Producent: Kyocera AVX
Symbol producenta: 1210AC472KAT2A
Obudowa dokładna: smd1210
Magazyn zewnętrzny:
190000 szt.
| ilość szt. | 4000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,2336 |
| Pojemność: | 4,7nF |
| Napięcie pracy: | 1000V |
| Dielektryk: | X7R |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 1210 cal |
| Obudowa: | 3225 mm |
| Typ kondensatora: | Ceramiczny |