Kondensator ceramiczny; 220nF
Symbol Micros:
K10SN220250xk
Obudowa: smd1210
Kondensator ceramiczny; 220nF; 250V; X7R; 10%; SMD; obudowa: 1210; temperatura pracy; -55°C ~ 125°C
Parametry
| Pojemność: | 220nF |
| Napięcie pracy: | 250V |
| Dielektryk: | X7R |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 1210 cal |
Producent: TDK
Symbol producenta: C3225X7R2E224K200AA RoHS
Obudowa dokładna: smd1210
karta katalogowa
Stan magazynowy:
1000 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 300+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,2400 | 0,6780 | 0,4450 | 0,3840 | 0,3540 |
Producent: TDK
Symbol producenta: C3225X7R2E224K200AA
Obudowa dokładna: smd1210
Magazyn zewnętrzny:
4000 szt.
| ilość szt. | 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,4292 |
Producent: TDK
Symbol producenta: C3225X7R2E224K200AA
Obudowa dokładna: smd1210
Magazyn zewnętrzny:
79000 szt.
| ilość szt. | 2000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,3540 |
| Pojemność: | 220nF |
| Napięcie pracy: | 250V |
| Dielektryk: | X7R |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 1210 cal |
| Obudowa: | 3225 mm |
| Typ kondensatora: | Ceramiczny |