Kondensator ceramiczny: 10uF
Symbol Micros:
K20SU 10100x7sm
Obudowa: smd2220
Kondensator ceramiczny: 10uF; 100V; X7S; 20%; 2220; temperatura pracy: -55~125°C
Parametry
| Pojemność: | 10uF |
| Napięcie pracy: | 100V |
| Obudowa: | 2220 |
| Producent: | TDK |
| Tolerancja [%]: | 20% |
| Typ kondensatora: | Ceramiczny |
| Współczynnik temepraturowy: | X7S |
| Pojemność: | 10uF |
| Napięcie pracy: | 100V |
| Obudowa: | 2220 |
| Producent: | TDK |
| Tolerancja [%]: | 20% |
| Typ kondensatora: | Ceramiczny |
| Współczynnik temepraturowy: | X7S |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |