Kondensator ceramiczny; 22pF
Symbol Micros:
K2S 22/50cg
Obudowa: Rys.kond.smd0402
Kondensator ceramiczny; 22pF; 50V; C0G; 2%; SMD; obudowa; 0402; temperatura pracy: -55°C ~125°C
Parametry
| Pojemność: | 22pF |
| Dielektryk: | C0G |
| Napięcie pracy: | 50V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Tolerancja [%]: | 2% |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0402 cal |
Producent: YAGEO
Symbol producenta: CC0402GRNPO9BN220 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0402
karta katalogowa
Stan magazynowy:
50000 szt.
| ilość szt. | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ | 10000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1410 | 0,0512 | 0,0270 | 0,0209 | 0,0188 |
Producent: Murata Elektronik GmbH
Symbol producenta: GRM1555C1H220GA01D
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0402
Magazyn zewnętrzny:
80000 szt.
| ilość szt. | 10000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0188 |
| Pojemność: | 22pF |
| Dielektryk: | C0G |
| Napięcie pracy: | 50V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Tolerancja [%]: | 2% |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0402 cal |
| Obudowa: | 1005 mm |
| Typ kondensatora: | Ceramiczny |