Kondensator ceramiczny; 220pF
Symbol Micros:
K2S220/50xk
Obudowa: Rys.kond.smd0402
Kondensator ceramiczny; 220pF; 50V; X7R; ±10%; SMD; obudowa: 0402; temperatura pracy: -55°C ~125°C
Parametry
| Pojemność: | 220pF |
| Dielektryk: | X7R |
| Napięcie pracy: | 50V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0402 cal |
Producent: YAGEO
Symbol producenta: CC0402KRX7R9BB221 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0402
Stan magazynowy:
20000 szt.
| ilość szt. | 100+ | 500+ | 2000+ | 10000+ | 50000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0510 | 0,0170 | 0,0092 | 0,0066 | 0,0060 |
Producent: Samsung
Symbol producenta: CL05B221KB5NNNC
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0402
Magazyn zewnętrzny:
80000 szt.
| ilość szt. | 10000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0075 |
Producent: Samsung
Symbol producenta: CL05B221KB5NNNC
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0402
Magazyn zewnętrzny:
940000 szt.
| ilość szt. | 80000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0062 |
Producent: Murata Elektronik GmbH
Symbol producenta: GRM155R71H221KA01D
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0402
Magazyn zewnętrzny:
240000 szt.
| ilość szt. | 90000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0060 |
| Pojemność: | 220pF |
| Dielektryk: | X7R |
| Napięcie pracy: | 50V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0402 cal |
| Obudowa: | 1005 mm |
| Typ kondensatora: | Ceramiczny |