Kondensator ceramiczny; 10nF
Symbol Micros:
K2SN 10/50xk
Obudowa: Rys.kond.smd0402
Kondensator ceramiczny; 10nF; 50V; X7R; 10%; SMD; obudowa: 0402; temperatura pracy: -55°C ~125°C
Parametry
| Pojemność: | 10nF |
| Dielektryk: | X7R |
| Napięcie pracy: | 50V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0402 cal |
Producent: Samsung
Symbol producenta: CL05B103KB5NNNC RoHS
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0402
karta katalogowa
Stan magazynowy:
57947 szt.
| ilość szt. | 100+ | 500+ | 2000+ | 10000+ | 50000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0502 | 0,0168 | 0,0090 | 0,0065 | 0,0059 |
Producent: Murata Elektronik GmbH
Symbol producenta: GRM155R71H103KA88D RoHS
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0402
Stan magazynowy:
20000 szt.
| ilość szt. | 100+ | 500+ | 2000+ | 10000+ | 50000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0578 | 0,0193 | 0,0104 | 0,0075 | 0,0068 |
Producent: YAGEO
Symbol producenta: CC0402KRX7R9BB103
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0402
Magazyn zewnętrzny:
23120000 szt.
| ilość szt. | 10000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0068 |
Producent: Samsung
Symbol producenta: CL05B103KB5NNNC
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0402
Magazyn zewnętrzny:
56480000 szt.
| ilość szt. | 10000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0068 |
Producent: Murata Elektronik GmbH
Symbol producenta: GRM155R71H103KA88J
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0402
Magazyn zewnętrzny:
2200000 szt.
| ilość szt. | 150000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0068 |
| Pojemność: | 10nF |
| Dielektryk: | X7R |
| Napięcie pracy: | 50V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0402 cal |
| Obudowa: | 1005 mm |
| Typ kondensatora: | Ceramiczny |