Kondensator ceramiczny; 220nF
Symbol Micros:
K2SN220/16xk
Obudowa: Rys.kond.smd0402
Kondensator ceramiczny; 220nF; 16V; X7R; ±10%; SMD; obudowa: 0402; temperatura pracy: -55°C ~125°C
Parametry
| Pojemność: | 220nF |
| Dielektryk: | X7R |
| Napięcie pracy: | 16V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0402 cal |
Producent: Samsung
Symbol producenta: CL05B224KO5NNNC RoHS
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0402
karta katalogowa
Stan magazynowy:
40000 szt.
| ilość szt. | 50+ | 300+ | 2000+ | 10000+ | 30000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0814 | 0,0262 | 0,0135 | 0,0110 | 0,0105 |
Producent: Murata Elektronik GmbH
Symbol producenta: GRM155R71C224KA12D
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0402
Magazyn zewnętrzny:
10000 szt.
| ilość szt. | 10000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0196 |
Producent: Murata Elektronik GmbH
Symbol producenta: GRM155R71C224KA12J
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0402
Magazyn zewnętrzny:
50000 szt.
| ilość szt. | 50000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0198 |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-06-10
Ilość szt.: 50000
| Pojemność: | 220nF |
| Dielektryk: | X7R |
| Napięcie pracy: | 16V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0402 cal |
| Obudowa: | 1005 mm |
| Typ kondensatora: | Ceramiczny |