Kondensator ceramiczny; 10pF
Symbol Micros:
K3S 10/50cf
Obudowa: Rys.kond.smd0603
Kondensator ceramiczny; 10pF; 50V; C0G; ±1%; SMD; obudowa: 0603; temperatura pracy: -55°C ~125°C
Parametry
| Pojemność: | 10pF |
| Napięcie pracy: | 50V |
| Dielektryk: | C0G |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Tolerancja [%]: | 1% |
| Obudowa: | 1608 mm |
| Montaż: | SMD |
Producent: YAGEO
Symbol producenta: CC0603FRNPO9BN100 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0603
Stan magazynowy:
8000 szt.
| ilość szt. | 10+ | 50+ | 200+ | 1000+ | 4000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,3740 | 0,1480 | 0,0868 | 0,0637 | 0,0575 |
Producent: YAGEO
Symbol producenta: CC0603FRNPO9BN100
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0603
Magazyn zewnętrzny:
72000 szt.
| ilość szt. | 12000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0575 |
| Pojemność: | 10pF |
| Napięcie pracy: | 50V |
| Dielektryk: | C0G |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Tolerancja [%]: | 1% |
| Obudowa: | 1608 mm |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0603 cal |
| Typ kondensatora: | Ceramiczny |