Kondensator ceramiczny; 12pF
Symbol Micros:
K3S 12/50cg
Obudowa: Rys.kond.smd0603
Kondensator ceramiczny; 12pF; 50V; C0G; 2%; SMD; obudowa: 0603; temperatura pracy: -55°C ~125°C
Parametry
| Pojemność: | 12pF |
| Dielektryk: | C0G |
| Napięcie pracy: | 50V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Tolerancja [%]: | 2% |
| Obudowa: | 1608 mm |
| Montaż: | SMD |
Producent: Murata Elektronik GmbH
Symbol producenta: GRM1885C1H120GA01D
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0603
Magazyn zewnętrzny:
24000 szt.
| ilość szt. | 24000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0229 |
| Pojemność: | 12pF |
| Dielektryk: | C0G |
| Napięcie pracy: | 50V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Tolerancja [%]: | 2% |
| Obudowa: | 1608 mm |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0603 cal |
| Typ kondensatora: | Ceramiczny |