Kondensator ceramiczny; 18pF
Symbol Micros:
K3S 18/50cj
Obudowa: Rys.kond.smd0603
Kondensator ceramiczny; 18pF; 50V; C0G; ±5%; SMD; obudowa: 0603; temperatura pracy: -55°C ~125°C
Parametry
| Pojemność: | 18pF |
| Napięcie pracy: | 50V |
| Dielektryk: | C0G |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Tolerancja [%]: | 5% |
| Obudowa: | 1608 mm |
| Montaż: | SMD |
Producent: Samsung
Symbol producenta: CL10C180JB8NNNC RoHS
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0603
karta katalogowa
Stan magazynowy:
40000 szt.
| ilość szt. | 50+ | 200+ | 1000+ | 4000+ | 20000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0868 | 0,0348 | 0,0170 | 0,0127 | 0,0112 |
Producent: Samsung
Symbol producenta: CL10C180JB8NNND
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0603
Magazyn zewnętrzny:
40000 szt.
| ilość szt. | 10000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0112 |
Producent: Samsung
Symbol producenta: CL10C180JB8NNNC
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0603
Magazyn zewnętrzny:
1692000 szt.
| ilość szt. | 44000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0130 |
Producent: Samsung
Symbol producenta: CL10C180JB8NNNC
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0603
Magazyn zewnętrzny:
4096000 szt.
| ilość szt. | 4000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0112 |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-06-10
Ilość szt.: 40000
| Pojemność: | 18pF |
| Napięcie pracy: | 50V |
| Dielektryk: | C0G |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Tolerancja [%]: | 5% |
| Obudowa: | 1608 mm |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0603 cal |
| Typ kondensatora: | Ceramiczny |