Kondensator ceramiczny; 3.3pF
Symbol Micros:
K3S 3.3/50cb
Obudowa: Rys.kond.smd0603
Kondensator ceramiczny; 3.3pF; 50V; C0G; ±0.1pF; SMD; obudowa: 0603; temperatura pracy: -55°C ~125°C
Parametry
| Pojemność: | 3,3pF |
| Napięcie pracy: | 50V |
| Dielektryk: | C0G |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Tolerancja [pF]: | 0,10pF |
| Obudowa: | 1608 mm |
| Montaż: | SMD |
Producent: Samsung
Symbol producenta: CL10C3R3BB8NNNC RoHS
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0603
karta katalogowa
Stan magazynowy:
28000 szt.
| ilość szt. | 20+ | 100+ | 500+ | 4000+ | 20000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,2020 | 0,0758 | 0,0407 | 0,0298 | 0,0279 |
Producent: YAGEO
Symbol producenta: CC0603BRNPO9BN3R3
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0603
Magazyn zewnętrzny:
52000 szt.
| ilość szt. | 4000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0293 |
Producent: YAGEO
Symbol producenta: CC0603BRNPO9BN3R3
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0603
Magazyn zewnętrzny:
376000 szt.
| ilość szt. | 20000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0279 |
| Pojemność: | 3,3pF |
| Napięcie pracy: | 50V |
| Dielektryk: | C0G |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Tolerancja [pF]: | 0,10pF |
| Obudowa: | 1608 mm |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0603 cal |
| Typ kondensatora: | Ceramiczny |